گروه هدیش افزار پویا فعالیت خود را ازسال ۱۳۹۲ به شماره ثبت ۱۴۷۷ در اداره ثبت شرکت ها و موسسات بندرعباس آغاز نموده و با بهره گیری از نیروهای متخصص و مجرب خود در داخل مجموعه و بکارگیری ابزار و تجهیزات پیشرفته جهت تسریع فروش و خدمات پس از فروش در کمترین زمان ممکن در اقصی نقاط  استان، تلاش خود را بر آن دارد تارضایتمندی مضاعف مشتریان را فراهم سازد چرا که سرویس دهی با بهترین کیفیت ممکن از مهمترین اهداف این مجموعه میباشد.

شرکت هدیش افزار پویا از سال اول تاسیس ، خدمات و پشتیبانی شبکه ، یو پی اس و . . .  را در مراکز مختلف آغاز و تا امروز منشا خدمات مثبت و متنوعی در این زمینه بوده است ثبت مراحل سرویس نگهداری جهت گزارش گیری و برنامه ریزی مدیریتی از اقدامات بخش پشتیبانی محسوب میگردد.

واحد فروش 

مشاوره قبل از خرید و بازدید از محل پروژه به صورت رایگان می باشد ، ساعت تماس از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۷:۳۰ الی ۱۵:۳۰ پنجشنبه ساعت ۸ الی ۳۱ می باشد .

محصولات

واحد فنی و خدمات پس از فروش 

نحوه ارائه خدمات پشتیبانی بصورت حضوری ،اعزام کارشناس، تلفنی و نیرو مستقر در محل کارفرما میباشد . ساعت تماس از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۷:۳۰ الی ۱۵:۳۰ پنجشنبه ساعت ۷:۳۰ الی ۱۴:۳۰ می باشد .

آقای مهندس دین پژوه

هدیش افزار پویا

آقای مهندس غیور

هدیش افزار پویا

مرکز داده

خانم ناصری

هدیش افزار پویا

خانم غفاری

هدیش افزار پویا